تور گروهی گرجستان

تور گرجستان

تور گروهی گرجستان

Trail Antebellum جورجیا در سنت قرار دارد. این مسیر صلیبی (۱۶۱ کیلومتری) از طریق حوزه مرکزی این ایالت است، و هفت منطقه فرهنگی غنی از جنوب آتن را به مکون متصل می کند. از ناحیه تاریخی کلینتون قدیمی دیدن کنید (“شهر زمان را فراموش کرده ام”)؛ موزه طاعودی عقاب واتکینزویل (توقف ایستگاه سابق)؛ و سایر سایت های پیش از جنگ داخلی. در آتن تور موزه هنر گرجستان و باغ گیاه شناسی دولتی گرجستان را ببینید. در جنوب غربی روستای تور لحظه آخری گرجستان، بلیط قطار گرجستان SAM Short Line به شهرهای کوچک مانند Cordele، “هندوانه پایتخت جهان” و میزبان جشنواره جشنواره هندوانه جشنواره سفر می کنند. توقف در Plains برای بازدید از سایت تاریخی ملی جیمی کارتر.

تصویر نقشه جورجیا
نمونه هایی از بادام زمینی را به طور محلی رشد داده و پیاز پن پنبه کره را در جشنواره بادام زمینی جولای ماه اکتبر در سیلوستر تماشا کنید. در ساوانای ساحلی، ببینید که چقدر از ۲۲ میدان تاریخی در شهر شما می توانید در یک تور پیاده روی یا سرپوشیده پیدا کنید. دیدار در اواسط ماه مارس برای تماشای رژه روز روز سنت افسانه ای سنت پاتریک، موسسه جنوبی از سال ۱۸۱۳٫

راهنمایی شخصی: ده ها خانه تاریخی در محله InTown ماکون برای شب یلدا برای تورهای معماری نور در ماکون روشن شده است.

فراموش نکنید: از اپرای اسپرینگر، تئاتر ادواردین ۱۸۷۱ بازسازی شده در مرکز کلمبوس دیدن کنید.

ببینید شهرهای
قدیمی ترین محله های آتلانتا، جایی است که شما می توانید برخی از جالب ترین نقاط داغ و سرگرمی در گرجستان را پیدا کنید. دنباله Eastside، اولین بخش تکمیل شده از پروژه Rail-to-Trail، آتلانتا BeltLine عابر پیاده، پنج این محله های جادویی را متصل می کند: ویرجینیا-هیللند، میدتاون، Poncey-Highland، بخش چهارم والیت و Inman Park. قدم زدن در مسیر پیاده روی شهر Ponce City، که در سال ۲۰۱۴ در مرکز بازرگانی و توزیع Sears بازسازی شده در سال ۲۰۱۴ افتتاح شد. منطقه ی ۲٫۱ میلیون متر مربع (به عنوان بزرگترین آجر ساختمانی در جنوب) صورت حساب می شود و یک فروشگاه شیک و مدرن غذای مرکزی و فهرست رو به رشد فروشگاه های صنایع دستی مانند Citizen Supply and Elk Head Clothing می باشد.

Best Bets: فهرست مجموعه وینیل را در پرونده های جنایی مشاهده کنید و برخی از ویتنام ترین هنر خیابانی شهر را مشاهده کنید، ازجمله جمجمه ی انحصاری خارج از نوار وورتکس در پنج نقطه کوچک، محله اصلی بوهمیا-هیپ آتلانتا. غرب میادونا یک منطقه صنعتی سابق است که به عنوان یک مرکز خرده فروشی و ناهار خوری بزرگ شناخته می شود. از محله های Westside Provisions District، خانه هایی برای خرده فروشان لوکس، از جمله طراح آمریکایی بیل رید و رستوران های مورد علاقه غذای مانند یاهو، دیدن کنید.

نکتهی شخصی: دکتر Tea Party Tea در زیر آب، در بیلبوردهای پارک Candler Park به عنوان نامزد دیوانه کننده شناخته شده است. چترهای کاغذی از سقف آویزان هستند، شیرینی ها و چای ها بر روی چین های ناقص کریستال خدمت می کنند و قفسه های کف تا سقف با کتاب ها پر شده اند. برای تضمین فضای در یکی از جداول مشترک، رزرو برای چای بالا.
فراموش نکنید: در مدرسه قدیمی مدرسه Sweet Auburn Curb که در سال ۱۹۲۴ افتتاح شد، در سال ۱۹۲۴ افتتاح شد و فروشگاه بازرگانی Krog Street Market در سال ۲۰۱۴ در یک انبار ۱۹۲۰ بازسازی شد.
۱۱ پارک ملی گرجستان ماجراجویی در فضای باز، سرگرمی در فضای باز و دوز سالم تاریخ را ارائه می دهد. در نزدیکی مترو آتلانتا، منطقه تفریحی ملی رودخانه Chattahoochee ویژگی های ماهیگیری ماهی قزل آلا، باس، گربه و گونه های دیگر است. دوچرخه سواري؛ و قایقرانی رودخانه، قایقرانی، لوله و موتور قایقرانی. کتاب های اجاره ای یا سفرهای هدایت شده از طریق مرکز بیرونی Nantahala. در جنوب شرقی جورجیا ساحل ساحل جزیره کومبرلند است که فقط توسط قایق قابل دسترسی است. سوار کشتی (رزرو توصیه می شود) از سنت ماریس برای کشف جزیره کامبرلند ۱۸ مایل (۲۹ کیلومتر) از سواحل توسعه نیافته و ۵۰ مایلی (۸۰ کیلومتر) مسیرهای پیاده روی.

توسطhosseini

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *