۸ چیزی که باید قبل از سفر به دبی بدانید

تور دبی

۸ چیزی که باید قبل از سفر به دبی بدانید

به تازگی به نام هفتمین شهر پر بازدید ترین جهان، دبی با بیش از ۱۴ میلیون بازدید کننده در سال گذشته، با منظره پر زرق و برق، جزایر منحصر به فرد، مراکز خرید عظیم و هتل های لوکس خیره شد. در حالی که دلایل بسیاری وجود دارد که چرا شما باید دوبی را برای تعطیلات بعدی خود انتخاب کنید (از قبیل صعود Burj Khalifa، فرو رفتن در کنار پالم جمیرا و غواصی در جمعه جمعه، فقط برای نام چند)، مواردی نیز وجود دارد که باید قبل از آن بدانید شما بازدید می کنید در اینجا، ما هشت نفر از آنها را جمع کرده ایم.

۱٫ عثمانی ها حدود ۹۲ درصد جمعیت دبی را تشکیل می دهند.
درست است که فقط ۸ درصد ساکنان دبی پاسپورت اماراتی دارند. علاوه بر این، متوسط ​​سن ۲۷ سالگی است که به این معنی است که یک جمعیت هزاره جهانی وجود دارد که بسیاری از رستوران ها، کافه ها و باشگاه های ساحلی را در کسب و کار نگه می دارد.

۲٫ تنها یک دما گرم است.
اگر از جایی که در یک سال معمولا چهار فصل وجود دارد، با توجه به شرایط آب و هوایی دبی می توانید چالش برانگیز باشد. این به این دلیل است که آب و هوای بیابان دبی بیشتر یا کمتر باقی می ماند. این تنها چند روز در سال به بار می آید و درجه حرارت از گرم تا گرمتر می شود. در طول ماه های زمستان، آن را به طور متوسط ​​۷۷ درجه، و در تابستان، آن را به ۱۱۳ درجه افزایش یافت.

۳٫ شما می توانید تقریبا هر چیزی که نیاز دارید را به درب خود منتقل کنید (و عالی است).
ما مطمئن نیستیم که آیا این به خاطر گرمای شدید، رقابت سخت بین مارک های بین المللی و یا این واقعیت است که بسیاری از مردم در دبی اتومبیل ندارند، اما شگفت آور است که اکثر رستوران ها، فروشگاه ها و حتی خدمات در تور دبی ارائه می کنند یا درست به تو بیا مدتها قبل از این که شرکت هایی مانند Task Rabbit یا Seamless ایجاد شوند، کسب و کارهای دبی برای افرادی که ترجیح می دهند راحت تر از تهویه مطبوع خود را ترک کنند، غذا می خورند. در عوض، با یک تماس تلفنی ساده و یا با کلیک ماوس، شما می توانید تقریبا هر چیزی را به درب خود تحویل دهید. ما در حال صحبت کردن از چیزهای عملی مانند لباس های تازه شسته شده، دارویی از داروخانه، یا مواد غذایی از سوپر مارکت، و همچنین مانند چیزهایی مانند کیک تولد Cold Stone Creamery و حتی یک Starbucks Frappuccino است.

۴٫ شما می توانید برای PDA دستگیر شوید.
هر زمان که به جهان سفر می کنید، مهم است که به فرهنگ محلی احترام بگذارید. و همانطور که دبی یک شهر مسلمان است، بوسیدن، سرزنش کردن و حتی دست داشتن در عموم، نه تنها توسط بسیاری، بلکه در واقع غیر قانونی است. اغلب اغلب بیگانگان ساده لوح برای انجام اعمال ناخوشایند دستگیر می شوند. این فقط یک نمونه از اقداماتی است که ممکن است قانونی در کشور شما باشد اما در تور لحظه آخری دبی وجود ندارد. دیگران شامل نوشیدن الکل در عمومی (به جز در موسسات مجاز) و دادن انگشت میانی به کسی (و یا حتی با استفاده از Emoji!). تعهد هر یک از این جرایم ممكن است شما را جریمه كند، گذرنامه خود را از بین ببرد و در زندان پرتاب شود.

۵٫ آخر هفته از پنجشنبه تا شنبه، نه جمعه تا یکشنبه است.
بنابراین یکشنبه، نه دوشنبه، اولین روز روز کار هفته کاری است.
۶٫ شهر مشهور است به نامهای درجه یک جهان است.
بله، ما گفتیم که همه چیز خوردن شما، امور نوشیدنی است که در هتل های لوکس در سراسر شهر انجام می شود. هر جمعه، افراد مهمان رزرو می کنند، بهترین لباس ها را می زنند، تا قبل از رقص بقیه روز در مکان های باور نکردنی، به حداکثر میزان غذا و نوشیدن نوشیدنی پرداخت می کنند.

۷٫ انتظار یک شهر متفاوت در ماه رمضان.
اگر در جشنواره اسلامی ماه رمضان از دبی دیدن کنید، طرف روحیه شهر را تجربه خواهید کرد. همانطور که مسلمانان در طول روز مورد نیاز هستند، بسیاری از رستوران ها بسته می شوند، و آنهایی که باقی می مانند، اغلب صفحه نمایش را در پنجره قرار می دهند تا مانع از ورود گذرگاه به داخل شود. به همین ترتیب، زندگی شبانه نیز تضعیف خواهد شد و بازدیدکنندگان می توانند برخی از مهمترین مراکز توریستی مانند مراکز و Burj Khalifa را به طور قابل توجهی کمتر شلوغ کنند (که یکی از دلایل اصلی بازدید در این زمان است). آیا برنامه ریزی برای محافظت بیشتر در طول تعطیلات، به عنوان سفارشی.

با این وجود، بلافاصله پس از ماه رمضان جشنواره عید فطر است که سریع می شود. دبی با بسیاری از احزاب عجیب و غریب به حالت عادی باز می گردد، به طوری که بازدیدکنندگان نرخ ها را به طرز چشمگیری افزایش می دهند و اتاق ها به سرعت پر می شوند. اگر به دنبال جشن گرفتن در اینجا هستید، حتما هتل خود را در پیشاپیش رزرو کنید، در غیر این صورت، ممکن است شما خاموش نشوید.

۸٫ دبی خانه بسیاری از بزرگترین چیزها در جهان است.

در مرکز شهر دبی، شما می توانید بلندترین ساختمان جهان (البته Burj Khalifa)، بزرگترین مرکز خرید با مساحت زمین (دبی مرکز خرید) و بزرگترین نمایشگاه چشمه های معروف در جهان (در چشمه دبی) پیدا کنید. اما اینها تنها چیزهایی نیستند که دبی بزرگتر و بهتر از هر جای دیگری است. این شهر همچنین بزرگترین جزایر جزایر جزایر پالم در جهان است و عملا اعلام کرده است که قصد دارد بزرگترین فرودگاه جهان، بزرگترین مجتمع سرگرمی دنیا و بزرگترین چرخ فروریخته جهان در طول ده سال آینده را بسازد.

توسطhosseini

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *